اطلاعیه نخست جبهه‌ی مقاومت مردم کوردستان

به نام آزادی
مردم آزادی‌خواه و عدالت‌طلب کوردستان
مبارزات شما در جهت نیل به آزادی، به فاز نوینی ورود یافته است. هم اکنون قاطبه‌ی مردم ایران به قیام شما پیوسته‌اند؛ مغزهای‌تان با هم همراه گشته و قلب‌هایتان به هم پیوند خورده است. تلاش‌هایتان را می‌ستاییم و بر اصرار شما برای تحقق آزادی، مباهات می‌‌ورزیم.
در این خیزش عمومی که ناشی از ارتقاء فرهنگ مبارزاتی و هوشیاری اجتماعی است؛ هر یک از شما، نقش لیدر و کمپرسور را در اعتراضات به آذین بستید. رهایی از ستم وظیفه‌ی یکایک ما و قطع یقین آزادی نیز از آن همه‌ی ما خواهد بود. باید چنان این روزها، پنجه در هم افکنیم و با دست‌های‌مان آنچنان زنجیری بسازیم که هرگز از هم نگسلد.
راهی به آغوش آزادی نمانده است. باید لحظه‌ها را با هم به پیکار بنشینیم و بر سیاهی رژیم جمهوری اسلامی، لهیب آتش انقلاب را بیافروزیم.
نشان دادیم که شایسته‌ی رهبری این خیزش رهایی‌بخش هستیم؛ برای همین، باید بر ادامه‌ی راه مصمم باشیم و تا حصول نتیجه، آتش به اختیار عمل نماییم و هر شب را در همه ی مناطق شهر، به صحنه ی قیام علیه این رژیم خون و جنون بدل سازیم. حضور هر یک از ما، آینده را از آن یکایک ما خواهد کرد.
با این اوصاف، جبهه‌ی مقاومت مردم کوردستان از تمامی مردم مبارز و حق‌طلب خواستار است فرصت‌ها را برای نشاندن اعتراض و تظاهرات از دست ندهیم و تا سرنگونی این رژیم فاسد، آتش قیام را روشن نگه داریم.
در انتخاب «زمان» و «مکان» و «امکان» تصمیم درست با شماست! در قالب هسته‌های انقلابی زمان را مشخص، مکان را تعیین و امکانات لازم را برای رویارویی با نیروهای سرکوب فراهم آوریم.
از همین فردا دوشنبه مورخ ۱۱ مهرماه در محله‌ها به هم حضور می‌رسانیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *