تدارک رژیم برای دخالت بیشتر در زندگی خصوصی مردم

این روزها مجلس اسلامی دست اندر کار بررسی و تصویب «برنامه هفتم توسعه» است. در این برنامه مواد ضد مدمی و بویژه ضد کارگری زیادی آمده است که در آنها چهره کریه حاکمیت جمهوری اسلامی به خوبی به نمایش در آمده است.

روزنامه «خبر جنوب» چاپ تهران در شماره روز دوشنبه خود در این باره نوشته است: « هدف از این ماده سنجش میزان دینداری و اخلاق مردم اعلام شده است.»
به گزارش این روزنامه، در متن ماده ۷۵ آمده است: «دستگاه‌های اجرایی و دارندگان پایگاه‌های اطلاعاتی انترنتی موضوع این بند، مکلف هستند نسبت به ارائه مستمر و جامع داده‌ها به این سامانه به‌صورت برخط اقدام کنند.» در صورت تصویب این ماده، همه پلاتفرم‌هایی انترنتی داخلی مورد استفاده مردم موظف می‌شوند جزئی‌ترین مسائل شخصی تک تک کاربران خود را،‌ اعم از رفت و آمدهای درون و بیرون شهری، هر وسیله‌ای که خرید یا فروش‌ می‌کنند و حتی غذا و محصولاتی را که از سوپرمارکت‌ سفارش می‌دهند، به صورت مستمر به این سامانه گزارش کنند.

به دین ترتیب می بینیم که دخالت بیمارگونه و سادیستی حکومت اسلامی در زندگی مردم تنها به پوشش زنان محدود نمی شود بلکه همه عرصه های حیات و کار بشر را شامل می شود .  خوردن مشروبات الکلی حرام است، اما کشیدن تریاک برای آخوندها و بسیاری از سران حکومت حلال، قدم زدن یک دختر و پسر جوان در پارک غیر شرعی و صیغه یا تن فروشی اسلامی مجاز، شکنجه در زندان به نام  تعزیر اسلامی مجاز و گوش دادن به موسیقی و خوانندگی زنان حرام است. سیستم ولایت فقیه، مردم را صغیر و ناتوان حساب کرده و بخود حق می‌دهد از خصوصی ترین بخش زندگی انسان‌ها تا عمومی ترین مسایل جامعه و مردم نه تنها دخالت کرده، بلکه با باید و نبایدها، با حلال و حرام‌ها، زندگی را بر بخش بزرگی از جمعیت به جهنم و غیر قابل تحمل تبدیل نماید.

حکومت اسلامی از لحظه تولد تا روز مرگِ انسان‌ها در تمامی امور زندگی مردم از تحصیل و آموزش و پرورش تا ازدواج و طلاق، سفر و سیاحت، کار و تخصص، ارث و قوانین قضایی، انتخاب مذهب،  هنر و سینما، کتاب و روزنامه و حتی در مورد «آخرت و جهان بعد از مرگِ » آنها دخالت می کند.

اما این قوانین در عین اینکه ارکان ایدئولوژیک این رژیم را می سازند، ابزار تحکیم بنای دیکتاتوری و فاشیسم اسلامی نیز هستند.  رژیم اسلامی اسلحه را بر روی مردم این کشور از رو بسته است. از دستگیریهای فله ای دهها هزار نفری ، افزایش روز افزون اعدام ها کشتار کودکان و نوجوانان در خیابانها، از اعلام جنگ به زنان، معلمان  و بازنشستگان تا خراب کردن  منازل بهائیان تا تخریب سیستماتیک محیط زیست ، این رژیم همه جای ایران را  را به میدان جنگ تبدیل کرده است. در واقع جمهوری اسلامی که با مردم این کشور بیگانه است، همچون یک رژیم اشغالگر می خواهد پس از خود چیزی جز سرزمینی سوخته باقی نگذارد. گویند سگِ هار عمر درازی ندارد و حکومت هار و افسارگسیخته اسلامی می‌رود که در آتش خشم و نفرت میلیونها نفرازمردم ایران زمین گیر و نابود شود.

این حق ابتدائی همه آحاد مردم ایران است که زندگی خصوصی آنها از هر گونه تعرضی مصون باشد. جدائی دین از دولت، کوتاه شدن دست دین از آموزش و پرورش، برابری کامل زن و مرد در همه شئون زندگی اجتماعی اقتصادی و سیاسی، برقراری آزادیهای بدون قید و شرط سیاسی، رفع ستم ملی، آزادی تشکل و اعتصاب و اعتراض، برخورداری از بیمه های اجتماعی کامل ، تحصیل مجانی در تمام سطوح، و غیره از جمله حقوقی هستند و می توانند بلافاصله بعد از سرنگونی جمهوری اسلامی تامین و تضمین شوند، تا راه را به سوی ایجاد جامعه ای فارغ از ستم و استثمار، جامعه ای آزاد و برابر و مرفه هموار نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *