مردم خواهان سرنگونی شما هستند !

سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران با تهدید جوانان و وصل کردن اعتراض‌ها به کشورهای خارجی گفت: «ما به جوانان و آن عده‌ای که فریب خوردند، می‌گوییم امروز روز پایان اغتشاشات است و دیگر به خیابان نیایند؛ از جان این ملت چه می‌خواهید.» این سخنان در حالی ابراز می شد که دانشجویان در داشگاه تهران، دانشگاه کردستان، دانشگاه انوشیروانی بابل و چند دانشگاه دیگر در حال برگزاری تظاهرت بودند. بعلاوه در بیش از ۱۴۰ شهر جهان مردم محلی و ایرانیان مقیم خارج کشور بر علیه جمهوری اسلامی به خیابان آمده بودند. به عنوان یک نمونه دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه تهران در محوطه این دانشکده تجمع اعتراضی برگزار کردند و در واکنش به حادثه تیراندازی در شاهچراغ شیراز، با شعارهای چون، «این نقشه‌ها تکراریه، داعش خودش سپاهیه»، «اینم یه نیرنگ دیگه‌ است، شاهچراغ رکس دیگه‌ است» .

این اظهارات فرمانده جنایتکار سپاه پاسداران از جهالت او نیست ، این منطق و شعور هر دیکتاتوری است که قادر به درک زبان و نارضایتی مردم از وضع موجود نیستند . حدود یک ماه پیش خامنه ای در جمع همین فرماندهان کله پوک و جانی صوت پایان اعتراضات را زد و نتیجه اش اعتصاب‌ها و اعتراضات گسترده تر مردم بود .

فرمانده سپاه پاسداران بار دیگر صوت خاتمه اعتراضات را بصدا در آورد ، درست در زمانی که در دهها شهر ، دانشگاه ، کارخانه ، و در هزاران خیابان شعار مرگ بر دیکتاتور ، ما جمهوری اسلامی را نمی خواهیم ، زن . زندگی . آزادی بگوش حاکمان و مردم جهان می‌رسد

فرماندهان فاسد سپاه که دستشان بخون هزاران نفر از مردم ایران و صدها هزار نفر مردم منطقه در سوریه و عراق آلوده است زبانی بجز زور و قلدری را نمی فهمند .خامنه ای در سخنرانی چند ماه پیش در چرخش قلمی صفت مستضعف را به سپاهیان فاسد و جنایتکار داد . امروز هم فرمانده سپاه پاسداران جای مردم و حکومت فاسد را عوض کرده و به مردم ناراضی می گوید از جان ملت چه می خواهند !

واقعیت این است که شش هفته سرکوب و جنایت نتوانسته اعتراضات مردم را خاموش کند . موج نارضایتی ها گسترده تر شده و دیگر کمتر شهری است که شاهد اعتصابات ، تظاهرات ، شعار دادن شبانه ، شعار نویسی و حتی جنگ خیابانی مزدوران حکومتی علیه مردم بی دفاع نباشد .

سپاه پاسداران در چهل و سه سال گذشته از دست زدن به هیچ جنایتی علیه مردم کوتاهی نکرده است .  این حزب سیاسی پادگانی که مرکز اصلی فساد و سرکوب است و چون اختاپوسی بر تمامی مراکز قدرت و ثروت در ایران چنگ انداخته است و  از مسببین اصلی فقر و فلاکتی است که به مردم تحمیل کرده است .

ژنرالهای بسیاری در گوشه و کنار جهان در موقعیت های مشابهی کف بر لب آورده مردم را تهدید کرده اند . حکومت نظامی های بسیاری ناچار شده اند در مقابل اراده مردم عقب نشینی و شکست را بپذیرند .

در شش هفته گذشته هم سپاه پاسداران چه مستقیم و با یونیفورم نظامی و چه در پوشش لباس شخصی ها ابزار اصلی سرکوب رژیم بوده اند . مردم با اتحاد و مبارزه بیشتر یاوه گویی و رجز خوانی های فرماندهان را پاسخ خواهند داد . این مردم هستند که صوت پایان بازی یا سرنگونی رژیم را خواهند زد و فرماندهان جنایتکار نظامی و امنیتی را بجرم جنایات علیه بشریت به دادگاه خواهند سپرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *