کشته و زخمی شدن شش کارگر در شهرهای مختلف


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25

دوشنبه – ۱۰ تیر – ۱۳۹۸ , 01 – 07 – 2019

روز یکشنبه 9 تیر ماه در جریان وقوع چندین حادثه جداگانه در شهرهای هراز، بجنورد، شیراز، همدان و کرمانشاه دستکم 6 کارگر کشته و زخمی شدند.
در حادثه نخست یک کارگر 45 ساله حین کار برداشت گیلاس از باغی در کیلومتر60جاده هراز براثر ریزش سنگ‌های معلق از کوه جان خود را ازدست داد. در حادثه دوم، یک کارگر مقنی در حین کار در یک چاه کشاورزی در روستای “کلاته نقی” بجنورد به داخل چاه سقوط کرد و به دلیل شدت جراحات وارده جان باخت. در حادثه سوم، یک کارگر ساختمانی در حین کار در یک ساختمان نیمه کاره در بلوار حجرت شیراز، براثر سقوط یک میلگرد بر روی وی از ناحیه پهلو و شکم به شدت زخمی شد. در حادثه چهارم  یک کارگر معدن در شهر مهاجران از توابع شهرستان بهار در استان همدان بر اثر سقوط سنگ بر روی وی و شدت ضربه به ناحیه سر و بروز خونریزی داخلی جان خود را از دست داد.  همچنین  در حادثه آتش‌سوزی واحد فرآوری مشتقات نفتی در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه، یک کارگر جان باخت و کارگر دیگر مصدوم شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin