کشته و زخمی شدن ۶ کارگر در شهرهای مختلف


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25


به گزارش منشتره طی دو روز اخیر دستکم 6 کارگر در شهرهای تهران، یزد، مینودشت و ساری به دلیل نبود امکانات ایمنی لازم در محل کار کشته و زخمی شده اند.
برپایه گزارشات منتشره، درحادثه نخست روز سه شنبه 8 مرداد ماه، دو کارگر مقنی اهل افغانستان هنگان کار در یک چاه 4 متری در تهران به داخل چاه سقوط کرده و به شدت مصدوم شدند. در حادثه دوم نیز یک کارگر  39 ساله، هنگام کار در ایستگاه مرکزی راه آهن استان یزد به دلیل عبور یکی از قطارها بر روی پای وی، دچارمصدومیت شد. در حادثه سوم نیز یک کارگر ساختمانی 21 ساله حین کار با دستگاه تهیه بتن در مینودشت، دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.  در حادثه سوم یک کودک کار 16 ساله هنگام کار در یک رستوران درتهران، بر اثر گیر کردن انگشتانش در چرخ گوشت صنعتی، دچار آسیب جدی از این ناحیه شد. در حادثه چهارم نیز یک کارگر ساختمانی 32 ساله هنگام کار در یک ساختمان نیمه کاره در ساری به دلیل  ریزش آوار بر روی وی، جان خود را از دست داد. لازم به ذکر است که  در سه ماه نخست سال جاری، ۴۲۱ کارگر در حوادث ناشی از کار جان خود را از دست دادند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin