علیه اعدام و حکومت صد هزار اعدام و در حمایت از کارگران زندانی و زندانیان سیاسی هم صدا شویم!


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25

 

مردم آزادیخواه گوتنبرگ!
 
اعدام شنیع ترین شکل آدم کشی رسمی و قانونی دولتها است.اعدام ابزاری برای ارعاب و به تمکین واداشتن مردم، مخالفین سیاسی و معترضین به حکومت جنایتکاران سرمایه است. تاریخ اعدام، تاریخ قتل و جنایات طبقات حاکم برای حفاظت از جوامع طبقاتی است که بنام قانون و “امنیت جامعه” انجام میشود. روز جهانی مبارزه علیه اعدام، مناسبتی است که با خواست لغو این این قتل عمد دولتی و شنیع، این بازماندۀ عهد بربریت به خیابان بیائیم و رژیم اسلامی سمبل اعدام را محکوم کرده و صدای صدها زندانی باشیم که در معرض خطر اعدام قرار دارند.
شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران- گوتنبرگ همه آزادیخواهان را  به میتینگ اعتراضی علیه حکومت صد هزار اعدام فرا می خواند.  علیه اعدام و حکومت سمبل اعدام و درحمایت از کارگران زندانی و زندانیان سیاسی به خیابان بیاییم و با خواست الغای اعدام ، محاکمه سران حکومت اسلامی به جرم جنایت علیه مردم در ایران و خواست آزادی بی قید و شرط کارگران زندانی و زندانیان سیاسی همصدا می شویم.
 
 
زمان شنبه 12 اکتبر ساعت 14.00
Kungsportsplatsen
مقابل سالوهالن
 
سرنگون باد رژیم سرمایه‌داری جمهوری اسلامی ایران
 
شورای پشتیبانی ازمبارزات مردم در ایرانگوتنبرگ سوئد
 
setadh@gmail.comبرای تماس   
 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin