مراسم با شکوه گرامیداشت سالگرد تشکیل حزب کمونیست ایران در آبیدر- سنندج


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25


بنابر خبر دریافتی، بامداد روز شنبه نهم اردیبهشت ماه، جمعی از هواداران و فعالین حزب کمونیست ایران ۳۶مین سالگرد تشکیل حزب کمونیست ایران را در مراسمی با شکوه گرامی داشتند.
این مراسم که در فضایی کاملا امنیتی در اطراف آبیدر”گویزه کویر و پارک کودک برگزار گردید، با برافراشتن پرچم سرخ بر فراز آبیدر و با سرود انترناسیونال (سرود همبستگی جهانی طبقه کارگر)  آغاز گردید. به دنبال در بزرگداشت یاد تمامی جانباختگان راه سوسیالیزم یک دقیقه سکوت رعایت شد. سپس با دکلمه قطعه شعری سکوت مراسم شکسته شد و یکی از شرکت کنندگان در این مراسم در مورد ضرورت همبستگی همه ارگانها و اعضای حزب در راستای رسیدن هدف حزب و رسالت تاریخی که در مقطع فعلی به دوش  حزب و کلیه اعضای آن قرار دارد سخنانی ایراد نمود. این سخنان با استقبال  شرکت کنندگان در این مراسم روبرو شد و حول آن به بحث و تبادل نظر پرداختند. در ادامه این مراسم یکی دیگر از رفقا با اجرای سرود” سوره سوار “، غنای بیشتری به مراسم بخشید و مراسم با پخش شیرینی در میان شور شوق شرکت کنندگان به پایان رسید.
 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin