کشته و زخمی شدن 41 کارگر در شهرهای مختلف


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25


روز دوشنبه 15 مهر ماه، در جریان وقوع چندین حادثه جداگانه در شهر های، ماهشهر، تبریز، سوادکوه و کرج دستکم 41 کارگر کشته  و زخمی شدند.
در حادثه نخست، اتوبوس حامل کارگران اکتشافات نفت مجیدیه در بندر صادراتی ماهشهر زیرمجموعه پالایشگاه آبادان درمسیر آبادان – ماهشهر واژگون شد. در جریان این تصادف یک کارگر خدماتی 30ساله واحد اداری جان خود را ازدست داد و 22 کارگر دیگر مصدوم شدند.  در حادثه دوم  یک کارگر50 ساله  شرکت ریخته گری تراکتورسازی تبریز در حین کار بر اثر متلاشی شدن سنگ و برخورد با وی در دم جان باخت. در حادثه سوم ، یک کارگر جوان حین کار در داخل اتاق پست فشار قوی برق در جاده مخصوص کرج، روبروکارخانه ارج، در معرض برق گرفتگی شدید قرار گرفت و به شدت مصدوم شد. در حادثه چهارم نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه  مینی‌بوس حامل کارگران فصلی زن در محور جاده سوادکوه محدوده دوربرگردان چم چم در استان مازندران، 16 کارگر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند. از قرار معلوم؛ مصدوم‌شدگان این حادثه از کارگران باغ مرکبات بودند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin