کشته و زخمی شدن 9 کارگر در شهرهای مختلف کارگر


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25

روز پنجنشبه 25 مهر ماه در جریان وقوع چندین حادثه کاری جداگانه در شهرهای طبس، رشت، تهران، اصفهان، ری، اهواز و کلاردشت دستکم 9 کارگر کشته و مصدوم شده اند.
در حادثه نخست براثر ریزش تونل کارگاه شرکت سامان کاوش درعمق 200متری معدن زغال سنگ طبس دو کارگرزیر آوار گرفتار و جانشان را ازدست دادند. در حادثه دوم، کارگر کارخانه ایران رادیاتور واقع در شهرک صنعتی رشت  درحال کار با دستگاه کات پرس، دچار حادثه شد و جان باخت. در حادثه سوم  یک کارگر 62ساله درحال کار در خیابان پاسداران تهران براثر ریزش ساختمان زیرآوار گرفتار و به علت شدت جراحات وارده دردم جان باخت. در حادثه چهارم  یک کارگر شهرداری اهواز درحال کار در پارک فدک دچار برق گرفتگی شد و جان خودرا ازدست داد. در حادثه پنجم، یک کارگر 50ساله در حال کار ایزوگام در ساختمانی نیمه کاره واقع در شهر چادگان استان اصفهان به دلیل انفجار انشعاب گاز و شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی در دم جان باخت. در حادثه ششم نیز دو کارگر 53 و 27 ساله در حادثه آتش سوزی یک گاراژ صافکاری و نقاشی ماشین واقع در خیابان ری تهران دچار سوختگی شدید شدند و به بیمارستان انتقال یافتند. در حادثه آخر، بنابه گزارش دریافتی یک کارگر به نام “آرمان گویلی” در کلاردشت هنگام کار در یک کله پزی دچار گاز گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin