کشته و زخمی شش کارگر در شهرهای مختلف


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25


به گزارش منشتره، دستکم 6 کارگر در شهرهای گچساران، اردبیل، اسفراین و نهاوند، به دلیل نبود امکانات ایمنی لازم در محل کار دچار حادثه شدند و سه کارگر جان خود را از دست داده و سه تن دیگر نیز به شدت زخمی شدند.
در حادثه نخست، راننده یک دستگاه کمباین حین کار برداشت برنج در شالیزارهای روستای “سرتیره نازمکان” از توابع دهستان بویراحمد گرمسیری گچساران به علت گیر کردن پای وی در کمباین دچار قطع پا گردید. این راننده بر اثر شدت جراحات وارده و خون ریزی زیاد جان خود را از دست داد. در حادثه دوم، در جریان واژگونی یک دستگاه تراکتور حامل چندین کارگر در روستای “گندیشمین” اربیل  یکی از کارگران کشته و دو تن دیگر مجروح شدند. در حادثه سوم یک کارگر ساختمانی 37 ساله حین کار در یک ساختمان نیمه ساخت در اسفراین به دلیل ریزش دیوار بر روی وی جان خود را از دست داد. در آخرین حادثه نیز یک کارگر  ساختمانی 35 ساله در نهاوند به دلیل نبود امکانات ایمنی لازم در محل کار، از طبقه چهارم ساختمانی در نهاوند  واقع در استان همدان به پایین سقوط کرد و به دلیل شدت جراحات  پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. شمار قربانیان محیط کار در ایران به دلیل بی تفاوتی دولت و بی مسئولیتی صاحبان کار در مقابل جان کارگران، متاسفانه روند صعودی را طی میکند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin