وقوع انفجار مرگبار در دمشق


Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-content/themes/hueman/tmpl/single-tmpl.php on line 25

تلویزیون دولتی سوریه می‌گوید یک ساختمان نزدیک سفارت لبنان در دمشق هدف حمله قرار گرفته، که در جریان آن دستکم دو نفر کشته و شش تن زخمی شده‌اند.
این حمله‌ای که سوریه آن را «مرگبار» توصیف کرده بامداد سه‌شنبه ۲۱ آبان در دمشق صورت گرفته‌است.  گزارش‌ها در مورد وقوع انفجار در ساختمان نزدیک سفارت لبنان کم ‌و بیش همزمان با حمله اسرائیل به ساختمانی در غزه منتشر شده‌است. روز سه‌شنبه ارتش اسرائیل در بیانیه‌ای اعلام کرد ساختمانی در باریکه غزه، که بهاء ابو العطا، عضو ارشد جهاد اسلامی فلسطین، در آن بوده، را هدف قرار داده است.  به‌طور رسمی مشخص نیست آیا این حملات، در سوریه و غزه، با هم ارتباط مستقیمی داشته‌اند یا نه اما رویترز به نقل از یک عضو جهاد اسلامی گزارش داده حمله دمشق، خانه یکی از مقام‌های این گروه را هدف قرار داده ‌است. گفتنی است، اسرائیل پیشتر به اهدافی مرتبط با ایران، حزب‌الله لبنان و برخی دیگر گروه‌های شبه‌نظامی در مناطق مختلفی از جمله در سوریه، لبنان یا باریکه غزه حمله کرده‌است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin