Deprecated: registration.php is deprecated since version 3.1.0 with no alternative available. This file no longer needs to be included. in /home/sl02v5cx31n6/public_html/wp-includes/functions.php on line 5061
افزایش چشم گیر شمار قربانیان کرونا در آمریکا و اسپانیا – پیام سیاسی خبری

افزایش چشم گیر شمار قربانیان کرونا در آمریکا و اسپانیا

طبق آخرین آمار در روز پنجشنبه 29 اسفندماه (19 مارس)، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به ۱۱ هزار ۶۰۰ نفر و در اسپانیا نیز با رشدی 25 درصدی به  ۱۷ هزار و ۱۴۷ نفر رسید.

بنا به گزارشات منتشره، شمار قربانیان ابتلا به این ویروس در آمریکا ۱۷۳ نفر و در اسپانیا با ۱۶۹ نفر افزایش طی یک روز ۷۶۷  اعلام شده است.به گفته فرماندار ایالت نیویورک ٬ شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این ایالت دو برابر شده و به سه هزار ۶۱۵ نفر رسیده است و ۲۲ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.همچنین فرماندار ایالت کالیفرنیا، از تمامی شهروندان این ایالت خواسته است در خانه بمانند و جز در موارد ضروری از خانه خارج نشوند. اسپانیا نیز به طور کامل به حال تعطیلی درآمده است و مردم فقط می توانند برای انجام کارهای ضروری همچون سر کار رفتن و خرید غذا یا دارو به تنهایی وارد خیابان شوند.طی یک روز گذشته، ۴۹ نفر به دلیل عدم رعایت قرنطینه در این کشور بازداشت شده‌اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress Image Lightbox Plugin