Home » دربارە ما

دربارە ما

١_ سایت پیام و دیگر رسانه های این مجموعه نقش یک رسانه عمومی را برای خود تعریف کرده اند. در دنیای ناعادلانه ای که بشریت امروز در آن زندگی می کند، ما نقش رسانه ای خلاف جریان را برای خود انتخاب کرده ایم. رسانه ای که صدای همه افراد مستقل، احزاب، سازمان ها، نهادها و گروه های خواهد بود که برای آزادی، برابری، دمکراسی، عدالت، محیط زیست سالم و پایدار و دنیای بدونِ جنگ، تبعیض ، سرکوب و استثمار مبارزه می کنند. مجموعه رسانه ای پیام یک رسانه چپ و سوسیالیست خواهد بود که برای ساختن جهانی آزاد و برابر، برای همگان و فارغ از جنسیت، طبقه، نژاد، رنگ پوست و مذهب تلاش می کند. بر این اساس ما در جهت تقویت این هدف تلاش می کنیم و رسانه پیام نیز بازتابی از چنین هدفی خواهد بود.

٢_ رسانه پیام یک سایت اینترنتی و مجموعه ای دیگر از رسانه های جمعی از قبیل تلگرام، اینستاگرام، تویتر، فیسبوک و یوتبوب است که فعالیت خود را در چهارچوب انتشار اخبار، گزارش ها، تحلیل و ارزیابی رویدادها، گفتگو ، مناظره، مباحث نظری و تئوریک ارائه خواهد داد.
٣_رعایت اصل احترام به حقوق انسانی، پرهیز اکید از تحقیر و توهین شخصی، اجتناب از انتشار شایعه و طرح اتهام علیه افراد حقیقی و حقوقی، دقت در موثق و معتبر بودن خبر، و تلاش در جهت رعایت اصول و استانداردهای شناخته شده ی حرفه ی روزنامه نگاریِ مسئول و متعهد، مبنای کار اعضای تحریریه، همکاران خبرنگار، گزارشگر و نویسندگان سایت پیام است.
٤_ سایت پیام یک رسانه ی اینترنتی است. مطالب آن زیر نظر سردبیر و با نظارت هیئت تحریریه منتشر می شود.

٥_ رسانه پیام، رسانه همه ی فعالان، احزاب و جنبش های آزادیخواه، سوسیالیست، کارگری ، دمکرات و چپ است. بازتاب مطالبات کارگران و مزدبگیران، بیکاران، زنان و سایر گرایش های جنسی و جنسیتی، ملل تحت ستم، دانشجویان، معلمان، روشنفکران، کولبران و سوختبران ،نویسندگان ، فعالین و طرفداران حفظ محیط زیست و همه اقشار فرودست و زحمتکش جامعە است.
٦_ ما از خوانندگان و بازدیدکنندگان سایت دعوت می کنیم با پیشنهادات و انتقادات، ارسال اخبار و اطلاعات، ارایه مقالات و تحلیل‌ها پیرامون مسائل ایران و جهان، به بهبود کیفیت هر یک از بخش های رسانه پیام، ما را یاری کنند.
٧_ برای انتشار سریع تر پیام‌ها، مواضع و مقالات خود، یک نسخه از آن را در واژه پرداز «ورد» به آدرس الکترونیکی سایت پیام ارسال کنید.
با معرفی سایت پیام، اینستاگرام، یوتبوب، تویتر، تلگرام و فیسبوک ما را در گسترش و معرفی این شبکه ی اطلاع رسانی کمک کنید.
آدرس الکترونیکی ما برای ارسال مقالات، اخبار و گزارش ها به قرار زیر است:

info@payaam.net

payaam.org@gmail.com

 

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net