آرژانتین – کانادا؛ در مسیر فینال

Print Friendly, PDF & Email

بامداد فردا ورزشگاه مت لایف نیوجرسی میزبان بازی تکراری آرژانتین و کانادا است، دو تیمی که افتتاحیه کوپاامریکا را برگزار کردند حالا برای رسیدن به فینال با هم روبه‌رو می‌شوند.

به گزارش ایلنا، بامداد فردا ورزشگاه مت لایف نیوجرسی میزبان بازی تکراری آرژانتین و کانادا است، دو تیمی که افتتاحیه کوپاامریکا را برگزار کردند حالا برای رسیدن به فینال با هم روبه‌رو می‌شوند. دو تیم با پیروزی در ضربات پنالتی به این مرحله رسیدند درحالی که بازی‌شان در 90 دقیقه یک‌بریک مساوی شد؛ آرژانتین مقابل اکوادور و کانادا برابر ونزوئلا. آرژانتین برای پنجمین بار پیاپی در نیمه‌نهایی جام ملت‌های امریکای‌جنوبی حاضر می‌شود و در شش بازی آخرش در این مرحله تنها یک‌بار در سال 2019 برابر برزیل شکست خورده و در بقیه فینالیست شده.

اگر برنده این بازی شوند برای نخستین بار بعد از 65 سال می‌توانند به عنوان قهرمان دوره قبل به فینال برسند. در سال 1959 دو دوره کوپا برگزار شد و آرژانتین در دومی به نایب‌قهرمانی رسید. تیم لیونل اسکالونی در این دوره تنها یک گل خورده اما بعد از پیروزی 4 بر صفر برابر امریکای میزبان در کوپا 2016 نتوانست در نیمه‌نهایی کلین‌شیت کند. خاک امریکا هم برای این تیم خوش‌یمن بوده و بعد از پیروزی 3 بر 2 رومانی برابر آرژانتین در یک‌هشتم نهایی جام جهانی 1994، این تیم هیچ مسابقه‌ای را در وقت قانونی در امریکا نباخته است.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net