آزمون: خیلی خوشحالم در کنار دیبالا و لوکاکو بازی می‌کنم/ می‌خواهم به تیم ملی کمک کنم

Print Friendly, PDF & Email

مهاجم ایرانی رُم می‌گوید از اینکه در کنار بازیکنان بزرگی همچون پائولو دیبالا و روملو لوکاکو بازی می‌کند، خیلی خوشحال است.

به گزارش ایلنا، سردار آزمون که در جریان برتری 2 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) رُم مقابل کرمونزه در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی در دقیقه 67 به جای ادوارد بووه به زمین آمد و پاس گل اول جالوروسی را در دقیقه 77 برای روملو لوکاکو ساخت، به شبکه تلویزیونی باشگاه رُم گفت: شایسته پیروزی در این بازی بودیم. در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌هایی خیلی خوبی هم داشتیم، اما کمی بدشانس بودیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم، اما مهمترین نکته این بود که ما به پیروزی رسیدیم.

مهاجم ایرانی جالوروسی که هر موقع برای رُم به میدان رفته برای تیمش تأثیرگذار بود، در این خصوص اظهار داشت: در زمین تنها به وظیفه‌ام عمل می‌کنم و اینکه چطور می‌توانم به تیم کمک کنم. مهمترین موضوع این است که تیم به گل برسد (فرقی نمی‌کند چه کسی گل می‌زند). خیلی خوشحالم که در کنار بازیکنان بزرگی همچون دیبالا، لوکاکو و پلگرینی بازی می‌کنم که در زمین نزدیک به من بازی می‌کنند. البته که باید به تیم کمک کنم و خیلی خوشحالم که توانستم در این بازی به رُم کمک کنم. مهمترین چیز هم این است که ما به قهرمانی در جام حذفی برسیم.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net