آقای خیابانی، لطفا به فکر اعصاب ما هم باش!

Print Friendly, PDF & Email

گزارشگر قدیمی این روزها کاملا غیرقابل کنترل شده و جملات و بحث‌هایی که مطرح می‌کند، گاها از حوصله اهالی فوتبال و علاقمندان به این رشته خارج است.

به گزارش ایلنا، کیفیت پایین گزارش جام ملت‌های اروپا توسط گزارشگران ایرانی در روزهای اخیر موجب افزایش انتقادات مخاطبان فوتبال دوست ایرانی شده است. مخاطبانی که انتظار دارند کیفیت پوشش رسانه‌ای و گزارش معتبرترین رقابت ملی فوتبال اروپا در همان حد باشد، در این روزها با مجموعه‌ای از گزارش‌های پر از اشتباه و با کیفیت نازل مواجه هستند.

جواد خیابانی که همواره در یک دهه اخیر اشتباهاتش سوژه فضای مجازی بوده است، بار دیگر یک اشتباه تکراری را در رقابت حساس جام بین آلمان و اسپانیا مرتکب شد. او در حین گزارش این مسابقه، به اشتباه فکر کرد که بازی تمام شده و در دقایقی نفسگیر از حساس‌ترین مسابقه جام، گزارش مسابقه را رها کرد؛ اتفاقی که پیش از این نیز مشابه آن را از جواد خیابانی دیده بودیم و حداقل انتظار از یک گزارشگر با این میزان از سابقه، توانایی تشخیص زمان پایان مسابقه است. گزارشگری که این روزها در یکی از ویژه برنامه‌های جام نیز به عنوان مجری حضور دارد و در این سمت هم اشتباهات زیادی را در جریان اجرای خود مرتکب شده است. به طور کلی باید گفت که کیفیت گزارشگران فوتبال در ایران، به هیچ وجه با کیفیت مسابقاتی که از تلویزیون پخش می‌شود همخوانی ندارد. به طور مثال در یکی از آخرین اشتباهات گزارشگران تلویزیون، شاهزاده انگلیس به عنوان یکی از مسئولین فوتبالی این کشور معرفی شد!

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net