انصاری‌فرد: قلعه‌نویی آنقدر تجربه دارد که شرایط جام ملت‌های آسیا را درک کند/ باید از همان بازی اول مقتدرانه وارد شویم

Print Friendly, PDF & Email

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد، شاگردان امیر قلعه‌نویی برای دستیابی به بهترین نتیجه در مسابقات جام ملت‌های آسیا باید از همان ابتدا با قدرت حاضر شوند.

به گزارش ایلنا، کریم انصاری‌فرد در حاشیه اعزام تیم ملی فوتبال کشورمان به دوحه قطر جهت حضور در جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: ممنون از شما رسانه‌ها که همیشه کنار تیم ملی بودید و از ما حمایت کردید. امروز هم زحمت کشیدید و تا اینجا تشریف آوردید. واقعاً شرایط خیلی خوب بود و در این چند روزه که در اردوی کیش بودیم، فکر کنم تمام امکانات به اندازه کافی بود. شرایط بازی دوستانه‌ای که داشتیم خیلی می‌تواند به تیم ملی کمک کند. خدا را شکر تمام اتفاقات خیلی خوب بود. آماده‌ایم که با دعای خیر مردم اتفاق بزرگی را رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی می‌تواند با هدایت امیر قلعه‌نویی طلسم‌شکنی کند، افزود: امیر قلعه‌نویی قطعاً یکی از بزرگان فوتبال کشور است و آنقدر تجربه و قهرمانی دارد که بتواند شرایط و مسابقات جام ملت‌های آسیا را درک کند. قلعه‌نویی قبلاً مربی و بازیکن تیم ملی بوده و قطعاً تجربیات ایشان به تیم ملی خیلی کمک خواهد کرد. تمام بازیکنان آماده هستند که همه کارها و تاکتیک‌هایی که آقای امیر قلعه‌نویی می‌گوید را انجام دهند. به نظرم هیچ مشکلی نیست و بدون شک همه ما یکدل شدیم که دل مردم ایران را شاد کنیم.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net