ایگناسیو: بحث های داوری حاشیه است باید 3 بر صفر می بردیم

Print Friendly, PDF & Email

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: امروز باید 3 بر صفر پیروز می‌شدیم. مقابل تیم‌های بالانشین خوب عمل نکردیم و باختیم ولی با بقیه تیم‌ها تقریباً برابر بازی کردیم.

به گزارش ایلنا، مارتینز ایگناسیو بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران در نشست خبری اظهار داشت: من 11 بازی سرمربی این تیم بوده‌ام. از روز اولی که در این تیم بوده‌ام تیم وضعیت بدی داشت بدون امتیاز؛ ما نیم‌فصل اول را تمام کردیم و دیگر خطر سقوط نداریم. ما تیمی بودیم که در بیشتر بازی‌ها گل دریافت می‌کردیم. می‌دانید که چند بازی است گلی دریافت نکرده‌ایم. شما باید بدانید حرفه‌ای هستید. پیکان، ذوب‌آهن، استقلال، آلومینیوم، استقلال خوزستان منظورم این است از زمانی من سرمربی تیم شده‌ام تعداد گل های خورده تیم کمتر شده است. امروز باید 3 بر صفر پیروز می‌شدیم. مقابل تیم‌های بالانشین خوب عمل نکردیم و باختیم ولی با بقیه تیم‌ها تقریباً برابر بازی کردیم.

وی افزود: از همه رسانه‌ها تشکر می‌کنم برای حمایتی که از من کردید. از هواداران تشکر می‌کنم که تیم را تشویق و حمایت کردند و مهم‌تر از همه عملکرد و تلاش بازیکنان در زمین بود. بازی را امروز خوب شروع کردیم. بعد از گل اول دو موقعیت خوب گلزنی دیگر هم داشتیم.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net