تارتار: بازی دادن به جوان‌ها تاوان دارد

Print Friendly, PDF & Email

مهدی تارتار سرمربی ملوان معتقد است جام حذفی برای آن‌ها تمام شده و تمرکز این تیم در ادامه روی بازی‌های باقی‌مانده لیگ خواهد بود.

به گزارش ایلنا، ملوان با هدایت مهدی تارتار در یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل سپاهان با یک گل شکست خورد و از دور این رقابت‌ها کنار رفت. تارتار در نشست خبری پس از این دیدار گفت: دلم خیلی سوخت. در این بازی هم بازیکنان‌مان خیلی زحمت کشیدند و هم هواداران‌مان خیلی خوب تشویق کردند. بازی کلا متعادل بود و در گلی هم که دریافت کرد، دروازه‌بان جوان‌مان اشتباه کرد؛ او می‌توانست بهتر عمل کند اما مشکلی نیست.

وی افزود:افشار صداقت از سرمایه‌های باشگاه است و در نیم فصل اول بازی‌های خیلی خوبی برای ما انجام داد. بازی دادن به بازیکنان جوان تاوان دارد که ما امروز تاوانش را پس دادیم. در کنار افشار صداقت، محمدرضا بردبار با ۲۰ سال سن بازی کرد و ماهان صادقی ۱۸-۱۹ ساله است و از تیم جوانان‌مان بازی کرد. این‌ها آینده و سرمایه باشگاه ملوان هستند. خوشحالیم توانستیم در بازی با تیمی که از نظر بودجه و ساختار با ما قابل قیاس نیست، توانستیم بازی آبرومندانه‌ای انجام بدهیم و پا پس نکشیدیم. فکر می‌کنم دروازه‌بان ما در نیمه دوم اصلا زمین نخورد. تیم سپاهان بهترین خط حمله لیگ را دارد و در هر بازی موقعیت‌های پرشماری را از دست می‌دهند و گل‌های زیادی را به ثمر رسانده‌اند.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net