تارقلی‌زاده: VAR با اجبار به ایران آمد

Print Friendly, PDF & Email

مدیر امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال گفت: بنده از زمانی که در سال گذشته مشغول به کار شدم اتفاقات مثبتی را در فدراسیون فوتبال شاهد بودیم.

به گزارش ایلنا، علی تارقلی‌زاده در نشست خبری امروز (چهارشنبه) خود درباره عملکرد کمیته بین‌الملل فدراسیون فوتبال در سال گذشته اظهار داشت: بنده از زمانی که در سال گذشته مشغول به کار شدم اتفاقات مثبتی را در فدراسیون فوتبال شاهد بودیم. ما ابتدا به ساکن ظرف یک هفته توانستیم قراردادمان را با فدراسیون فوتبال عربستان ببندیم و بزرگترین اتفاقی که افتاد این بود که رونالدو را به ایران آوردیم که باعث شد یک روحیه خوبی به جامعه ما تزریق شود. این اتفاقی خوب و شوک‌آور برای AFC بود، چون آنها باید سعی می‌کردند که VAR را به ایران بیاورند و به اجبار این کار را انجام دادند. همین‌طور شور و شعفی که به وجود آمد و مردم مشتاقانه آمدند تا دیگر بازیکنان بزرگ دنیا مانند نیمار را ببینند.

وی ادامه داد: کار بین‌الملل یک کار ارتباطی است. من خاطرم هست اولین باری که با دبیرکل فعلی کنفدراسیون آسیا صحبت می‌کردم گفت که من فارغ‌التحصیل ارتباطات هستم. ارتباطات در جهان امروز نقش بسیار کلیدی را دارد. ما تمام تلاش‌مان این است که یک ارتباط خوبی با همسایگان‌مان داشته باشیم. این ملموس است که کشورهای همسایه می‌توانند به ما کمک کنند. درست است که ما جزو چهار کشور تاپ آسیا هستیم و به جرأت می‌توانم بگویم که یکی از بهترین کشورها هستیم در اجرا و تعداد مسابقات. ما 17 یا 18 تیم ملی داریم، ولی بالاترین تعداد تیم‌های ملی را داریم. این ارتباطات باید مستمر باشد و کار مدیا را مهمترین بخش کارمان می‌دهیم، باید پیگیر باشیم و گسترش دهیم. بچه‌هایی که تحصیلکرده و مسلط به زبان خارجی هستند بتوانیم اعزام کنیم. ما باید سعی کنیم روی سایت‌های بین‌الملل و انگلیسی‌مان کار کنیم که همه ببینند بانوان ما چه مسابقات گسترده‌ای را برگزار می‌کنند.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net