حامدی‌فر مقابل نساجی محروم است؟

Print Friendly, PDF & Email

اگر تأیید شود که حامدی‌فر برای بازی در ترکیب استقلال مقابل نساجی مشکلی ندارد، نکونام به استفاده دوباره از این بازیکن در پست غیر تخصصی فکر خواهد کرد و بعید نیست اگر مدافعان اصلی به ترکیب نرسند، او از این بازیکن در پست دفاع بهره بگیرد.

به گزارش ایلنا، امید حامدی‌فر محروم است یا می‌تواند استقلال را در بازی بعد همراهی کند؟ بازیکن استقلال در بازی با فولاد از داور کارت زرد گرفت تا شائبه احتمال محرومیتش در بازی بعد مطرح شود. به این سؤال پاسخ شفاف داده نشده اما شاید چندان هم اهمیتی نداشته باشد و آنچه پر اهمیت است اینکه حامدی‌فر در یک پست کاملاً غیرتخصصی چنان درخشیده که سرمربی استقلال را وسوسه کرده تا در صورت نداشتن مدافعان تخصصی در بازی بعد مقابل نساجی از این بازیکن در پست دفاع بهره بگیرد.

اگر تأیید شود که حامدی‌فر برای بازی در ترکیب استقلال مقابل نساجی مشکلی ندارد، نکونام به استفاده دوباره از این بازیکن در پست غیر تخصصی فکر خواهد کرد و بعید نیست اگر مدافعان اصلی به ترکیب نرسند، او از این بازیکن در پست دفاع بهره بگیرد. حامدی‌فر در طول ۹۰ دقیقه‌ بازی مقابل فولاد که در پست دفاع به میدان رفت و برای نخستین بار در این پست تست شد، عملکردی تحسین‌برانگیز داشت.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net