رییس فدراسیون والیبال: به‌دنبال یک مربی تراز اول دنیا هستیم

Print Friendly, PDF & Email

رئیس فدراسیون والیبال با ارائه توضیحاتی درباره برکناری مائوریسیو موتا پائز از سرمربیگری تیم ملی والیبال اعلام کرد که سیاست فدراسیون بعد از لیگ ملت‌ها به کار گیری یک مربی تراز اول خارجی خواهد بود.

به گزارش ایلنا، فدراسیون‌ والیبال اعلام کرد که در پی نتایج ضعیف تیم ملی والیبال در هفت مسابقه لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴، استفاده بهینه نکردن از پتانسیل بازیکنان والیبال ایران و با توجه به اهمیت حفظ شخصیت و اعتبار تیم ملی والیبال ایران در میادین بین‌المللی، سید میلاد تقوی، رئیس فدراسیون والیبال امروز جمعه ۱۸ خرداد موتا پائز، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان را از سمت خود بر کنار و پیمان اکبری را تا پایان مسابقات لیگ ملت‌ها به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد.

میلاد تقوی در مورد برکناری پائز گفت:تیم متاسفانه نتیجه نگرفت. نگاه ما این بود که حضور آقای پائز به عنوان یک مربی خارجی ایجاد انگیزه بکند و رویه‌ای که سال گذشته تیم ملی دچار شده بود را کنار بگذارند و بچه‌ها به دورانی برگردند که با تمام توان‌شان برای تیم ملی می‌جنگیدند و اعتماد به نفس‌شان را به دست بیاورند؛ اما در طول چند بازی اخیر شاهد تغییری چشم‌گیر در تیم ملی نبودیم.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net