ساوت‌گیت: حالا باید بهترین تیم جام را ببریم

Print Friendly, PDF & Email

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، پس از پیروزی دراماتیک 2-1 مقابل هلند و راهیابی به دومین فینال یورو متوالی، در گفتگو با "آی‌تی‌وی اسپورت"، به صحبت درباره عملکرد تیمش و بازی آتی مقابل اسپانیا پرداخت.

به گزارش ایلنا، امشب در چارچوب مرحله نیمه نهایی یورو 2024، هلند و انگلیس به مصاف هم رفتند. بازی با برتری هلند آغاز شد و این تیم در دقیقه 7 توسط ژاوی سیمونز به گل اول دست یافت. اما انگلیس در دقیقه 18 با پنالتی هری کین بازی را به تساوی کشاند. در ادامه بازی، هر دو تیم موقعیت‌های گلزنی داشتند، اما هیچکدام نتوانستند از فرصت‌های خود استفاده کنند. بازی تا دقیقه 91 با نتیجه 1-1 مساوی دنبال می‌شد تا اینکه در یک ضدحمله برق‌آسا، انگلیس به گل برتری دست یافت. واتکینز که در دقیقه 81 به جای هری کین، کاپیتان و گلزن برتر انگلیس، به میدان آمده بود، در 13 دقیقه حضور خود، تأثیری غیرقابل انکار بر روند بازی گذاشت و به عنوان ناجی تیمش در این دیدار حساس ظاهر شد. او در دقیقه 91 با یک حرکت انفرادی تماشایی و شوت دقیق، دروازه هلند را باز کرد و گل دوم انگلیس را به ثمر رساند.

ساوت‌گیت با اشاره به عملکرد خوب بازیکنانش گفت: "ما واقعاً عالی بازی کردیم. بازی پیچیده‌ای بود و مجبور شدیم به خصوص از نظر دفاعی، دائماً خودمان را وفق دهیم. ما باید در تمام طول بازی انعطاف‌پذیر می‌بودیم و بازیکنان تصمیم‌های فوق‌العاده‌ای گرفتند. رسیدن به فینال، پاداش تلاش‌های این بازیکنان است و برای کل تیم احساس خوشحالی می‌کنم."

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net