سهم ویژه لیگ برتر از موفقیت تیم قلعه نویی در آسیا

Print Friendly, PDF & Email

پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ژاپن با 11 بازیکن رقم خورد؛ بازیکنانی که با اصرار کادر فنی تا پایان بازی در این میدان جنگیدند و پا پس نکشیدند و همین موضوع هم توانست کمک بزرگی به موفقیت تیم ملی کند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های حساسی به میدان می‌رود و با نمایشی که مقابل تیم ملی ژاپن داشت، یک بار دیگر توانست قدرت و توانایی فوتبال کشورمان را به رخ حریفان بکشد. هر چند در ورزش حرفه‌ای، همیشه برد و باخت با هم عجین بوده و در فوتبال این موضوع بیش از هر ورزش حرفه‌ای دیده می‌شود، اما تیم ملی کشورمان در رویارویی با ژاپن توانست اراده خود در فوتبال را تحمیل کند و حریف را از میدان بیرون نماید.

پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل ژاپن با 11 بازیکن رقم خورد؛ بازیکنانی که با اصرار کادر فنی تا پایان بازی در این میدان جنگیدند و پا پس نکشیدند و همین موضوع هم توانست کمک بزرگی به موفقیت تیم ملی کند. علیرضا بیرانوند، رامین رضاییان، محمدحسین کنعانی، شجاع خلیل‌زاده، میلاد محمدی، امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، سامان قدوس، محمد محبی و سردار آزمون بازیکنانی بودند که با نظر قلعه‌نویی استارت بازی حساس و سخت را زدند و توانستند از این مصاف سربلند خارج شوند.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net