سپاهان – مورایس و مشکلات تمام نشدنی

Print Friendly, PDF & Email

شایعه شده تعدادی از بازیکنان مانند شهریار مغانلو، رضا اسدی و… گفته‌اند که اگر مورایس در سپاهان بماند حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیستند.

به گزارش ایلنا، فصل گذشته فوتبال ایران در حالی با قهرمانی سپاهان در جام حذفی به پایان رسید که ژوزه مورایس سرمربی این تیم به مدیران باشگاه اصفهانی اعلام کرد که تمایلی برای ادامه همکاری ندارد اما این درخواست مورد قبول اعضای هیأت مدیره سپاهان قرار نگرفت و آنها از سرمربی پرتغالی‌شان خواستند به استراحتی چندروزه برود و پس از مدتی برای آماده‌سازی تیم برگردد.

با این حال، با توجه به اتفاق‌هایی که فصل گذشته برای سپاهان رخ داده بود، به نظر می‌رسید دستیار سابق ژوزه مورینیو در چلسی و رئال مادرید، دیگر تمایل چندانی برای حضور در فوتبال ایران ندارد. در این شرایط خبر رسید که سپاهان تلاش خود را برای انتخاب یک مربی جدید آغاز کرده و به مورایس هم اولتیماتوم داده تا پاسخ نهایی‌اش را هر چه زودتر به این باشگاه اعلام کند. اما در حالی که در اصفهان هیچ چیز درباره آینده سرمربیگری تیم مشخص نبود، خبرهای مختلفی درباره جدایی ستاره‌های این تیم به گوش می‌رسید و حتی شایعه شد تعدادی از بازیکنان مانند شهریار مغانلو، رضا اسدی و… گفته‌اند که اگر مورایس در سپاهان بماند حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیستند.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net