علوی: از برنامه تجهیز ورزشگاه ها به VAR عقب هستیم

Print Friendly, PDF & Email

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: شرکتی که مجموعه VAR را آماده کرده منتظر وارد شدن به بخش اجرایی شدن است که اگر همه امروز هم شروع کنیم، باز هم عقب هستیم.

به گزارش ایلنا، امیر مهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در حاشیه نشست مدیران عامل باشگاه های فوتبال ایران اظهار کرد: جلسه سالیانه صدور مجوز حرفه‌ای را داریم که خوشحالیم با حضور اکثریت قریب به اتفاق مدیران عامل باشگاه‌ها و لیگ‌های دیگر برگزار شد و وزیر محترم ورزش و جوانان هم همچون ماه‌های اخیر در این نشست حضور داشتند و رهنمودهای خوبی را در زمینه به روز رسانی روند مدیریتی باشگاه‌ها داشتند که از ایشان متشکریم.

او ادامه داد: تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم پس از آقای زارعی که تمامی موارد باشگاه‌داری نوین از نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مدنظر داشتند، صحبت کردند و تاکید داشتند که به امید خدا این مسیر پرشتاب طی شود و شاهد این باشیم که باشگاه‌های ما در حوزه‌های مختلف نرم افزاری و سخت افزاری استانداردهای مدنظر بین المللی برسند که در همین فصل جدید لیگ برتر روندی را شاهد باشیم که تحولات متفاوت و عمیقی را در حوزه باشگاه داری و کیفیت فنی شاهد باشیم. می‌توانم بگویم که گل صحبت‌هایی که از طرف ریاست محترم فدراسیون فوتبال مطرح شد همین بود که ورزشگاه‌ها باید برای شروع فصل جدید آماده شوند. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا در فصل جدید موضوع بلیت فروشی، صندلی ورزشگاه‌ها، سیستم کمک داور ویدیویی و موارد دیگری که ستاد آماده سازی ورزشگاه‌های لیگ برتر در حال آماده سازی است به نتیجه برسند.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net