ماجرای بازگرداندن حقوق وزنه برداران

Print Friendly, PDF & Email

علی داودی و مصطفی جوادی، دو ملی‌پوش وزنه‌برداری که به حقوقی که کمیته ملی المپیک برای آنها در نظر گرفته بود، اعتراض داشتند و آنها را برگرداندند.

به گزارش ایلنا، رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک در فدراسیون وزنه‌برداری، با دو ملی‌پوش المپیکی و مسئولان فدراسیون دیدار کردند. در 18 روز مانده به شروع المپیک، محمود خسروی‌وفا و مناف هاشمی، رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک، در حالی صبح دیروز در فدراسیون وزنه‌برداری با دو المپیکی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند که روابط آنها با مسئولان کمیته شکرآب شده بود، اما مسئولان کمیته ملی المپیک تلاش کردند تا رابطه به هم ریخته را دوباره ترمیم کنند.

علی داودی و مصطفی جوادی، دو ملی‌پوش وزنه‌برداری که به حقوقی که کمیته ملی المپیک برای آنها در نظر گرفته بود، اعتراض داشتند و آنها را برگرداندند. حتی یک نشست خبری برگزار شد و نواب نصیرشلال، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری هم در کنار دو ورزشکار المپیکی‌اش نشست و مسئولان کمیته ملی المپیک را به باد انتقاد گرفت. محمود خسروی وفا برخلاف مدیران قبلی کمیته ملی المپیک خیلی اهل جار و جنجال نیست و در خفا این موضوع را پیگیری کرد و حالا هم در 18 روز مانده به المپیک راهی فدراسیون وزنه‌برداری شد تا از نزدیک با این دو ملی‌پوش ناراضی دیدار کند و در جریان مشکلات قرار بگیرد.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net