واتسکه: تمدید قرارداد ناگلسمان به‌نفع فوتبال آلمان خواهد بود

Print Friendly, PDF & Email

مدیر اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند معتقد است که اتحادیه فوتبال آلمان باید قرارداد سرمربی تیم ملی این کشور را تمدید کند.

به گزارش ایلنا، یولیان ناگلسمان که در آخرین روز شهریور ماه سال گذشته به‌طور رسمی به‌عنوان جانشین هانسی فلیک در تیم ملی فوتبال آلمان معرفی شد و تا پایان مسابقات یورو 2024 هم هدایت مانشافت را به‌عهده خواهد داشت، در هفته‌های اخیر شایعاتی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح شده است و گفته می‌شود باشگاه‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، لیورپول، منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام نسبت به استخدام او علاقه‌‌مند هستند و بایرن مونیخ هم احتمال بازگرداندن این مربی آلمانی به‌روی نیمکت باواریایی‌ها را رد نکرده است.

هانس یواخیم واتسکه مدیر اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند در گفت‌وگو با پادکست «اشپیلماخر» آلمان با اشاره به اهمیت تمدید قرارداد سرمربی 36ساله تیم ملی آلمان گفت: اتحادیه فوتبال آلمان حالا باید سعی کند قرارداد ناگلسمان را تمدید کند و اگر موفق شود که او را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند، این به‌نفع فوتبال آلمان خواهد بود. من البته کمی از اظهار نظر در این خصوص دوری می‌کنم تا کسی نگوید تأثیری در آن داشته‌ام.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net