ورود فیفا به توهین درویش روی آنتن زنده: مدیرعامل پرسپولیس نقره داغ می‌شود؟

Print Friendly, PDF & Email

فوتبال ایران در هفته‌های اخیر با موضوعاتی همراه بود که یکی از این موضوعات درگیری مدیران عامل استقلال و پرسپولیس است که یکی از آنها به دیگری اهانت کرد.

به گزارش ایلنا، فوتبال ایران در هفته‌های اخیر با موضوعاتی همراه بود که یکی از این موضوعات درگیری مدیران عامل استقلال و پرسپولیس است که یکی از آنها به دیگری اهانت کرد. هم فدراسیون و هم کمیته اخلاق باید تصمیمی فوری در خصوص مجازات با فرد متخلف بگیرند تا از این رفتارها جلوگیری شود و مجازات آن می‌تواند جنبه تنبیهی داشته باشد و فرد تنبیه شود. علاوه بر این می‌تواند جنبه پیشگیری هم باشد تا دیگر فرد متخلف از چنین ادبیاتی استفاده نکند.

فیفا در خصوص توهین‌های نژادپرستانه و قومیتی اصرار دارد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این پرونده رسیدگی شود. فوتبال اروپا در سال‌های اخیر شاهد توهین هواداران والنسیا به وینیسیوس جونیور، بازیکن رئال بود، این موضوع باعث شد تا 99 درصد از اعضای فیفا به مبارزه با قومیت‌گرایی و نژادپرستی تأکید کنند. در سال 2023 هم فیفا تأکید زیادی در خصوص مبارزه با نژادپرستی داشت و فیفا به تمامی فدراسیون‌ها تأکید کرد که اگر بازیکنان و هواداران یک تیم ایجاد تنفر کنند، مورد تنبیه قرار خواهند گرفت و حتی این امکان وجود دارد که در صورت عدم برخورد توسط فدراسیون آن کشور، این فدراسیون هم مورد تنبیه قرار بگیرد.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net