پرسپولیس – استقلال خوزستان؛ جان بده ولی امتیاز نه

Print Friendly, PDF & Email

باخت چهار گله استقلال خوزستان در اهواز مقابل نساجی به ضرر پرسپولیس شد چرا که حالا تیم پورموسوی مثل دو تیم دیگر خوزستان در آستانه سقوط قرار گرفته و در رده چهاردهم سه امتیاز کمتر از نساجی دارد.

به گزارش ایلنا، باخت چهار گله استقلال خوزستان در اهواز مقابل نساجی به ضرر پرسپولیس شد چرا که حالا تیم پورموسوی مثل دو تیم دیگر خوزستان در آستانه سقوط قرار گرفته و در رده چهاردهم سه امتیاز کمتر از نساجی دارد. بدین ترتیب مصاف با آبی‌های خوزستان می‌تواند برخلاف آنچه تصور می‌شود، دشوار باشد.برخی هواداران پرسپولیس معتقدند از بین سه دیدار پایانی تیم محبوب‌شان بازی با شمس‌آذر در قزوین با توجه به کیفیتی که تیم دقیقی ارائه می‌دهد دشوارترین بازی خواهد بود اما به نظر می‌رسد هر سه بازی شرایط خاص خودش را خواهد داشت چرا که هر سه حریف تیم اوسمار برای سه هدف متفاوت می‌جنگند.

از یک‌سو استقلال خوزستان دنبال فرار از سقوط است و بعد از باخت تحقیرکننده در خانه دنبال حداقل یک امتیاز خواهد بود و احتمالاً با یک تاکتیک کاملاً تدافعی کار را برای پرسپولیس در تهران دشوار می‌کند. هفته بعد از آن شمس‌آذر که حالا با شکست ملوان دنبال گرفتن عنوان پنجمی از این تیم است، با توپ پر در این بازی خانگی به مصاف سرخ‌ها خواهد آمد اما شاید همین شکل بازی تهاجمی از سوی شمس‌آذر کار پرسپولیس را برای ارائه فوتبال دلخواهش راحت‌تر کند و برخلاف آنچه هواداران تصور می‌کنند این بازی برای پرسپولیس راحت‌تر و ایده‌آل‌تر شود. در هفته پایانی اما مس رفسنجان تیمی نیست که دنبال رتبه خاصی در جدول باشد. آنها در لیگی چهار تیمی با ذوب‌آهن، هوادار و آلومینیوم اراک رقابت می‌کنند و بهترین رتبه برای هر کدام از این تیم‌ها می‌تواند هفتم یا هشتم جدول باشد.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net