کاظمی‌پور: بانوان ایران در کسب سهمیه المپیک رشد 28 درصدی داشته‌اند/ در بخش تیم‌های پایه بانوان توسعه چشم‌گیری داشته‌ایم

Print Friendly, PDF & Email

معاون توسعه ورزش بانوان گفت: افزایش 28 درصدی در بخش بانوان در کاروان المپیکی ما شکل گرفته است و این نشان دهنده نگاه ویژه به ورزش بانوان است و ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان این وزارت‌خانه با حضور در برنامه «کادر فنی» شبکه ورزش سیما، با تبریک به بانوانی که موفق به کسب سهمیه المپیک پاریس شده‌اند، گفت: به بانوانی که موفق شدند نتیجه زحمت 4 ساله خود را با کمک مجموعه ورزش کشور ببیند،‌ تبریک می‌گویم. پیش‌بینی سهمیه ما بیشتر از این بود و یکی از فدراسیون‌هایی که با برنامه‌ریزی مدون توانست به حد نصاب کسب سهمیه برسد، فدراسیون تکواندو بود و با حضور مدون ورزشکاران در مسابقات رنکینگ، باعث شد پیش‌بینی‌ها شفاف‌تر شود.

او ادامه داد: در برخی رشته‌ها برنامه‌ریزی و هدف‌مند کار کردن نشان داد که می‌تواند ما را به اهداف‌مان در ورزش بانوان برساند. یک افزایش 28 درصدی در بخش بانوان در کاروان المپیکی ما شکل گرفته است و این نشان دهنده نگاه ویژه به ورزش بانوان است و ظرفیت‌های بسیار خوبی وجود دارد. یکی رشته‌هایی که پیش‌بینی می‌کردیم سهمیه‌های بیشتری داشته باشیم، دوومیدانی بود و امیدوارم تیم مدیریتی جدید در المپیک آینده، به این ظرفیت توجه کند تا به یک چشم‌انداز 10 ورزشکار دوومیدانی در بخش بانوان برسیم.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net