یوونتوس به قعرنشین سقوط کرده هم نه نگفت!

Print Friendly, PDF & Email

بانوی پیر با ثبت ششمین بازی بدون برد متوالی، نه تنها نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند، بلکه رده سوم جدول را هم از دست داد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال یوونتوس با ثبت یک بازی بدون برد دیگر نشان داد که عزم خود را برای لبریز کردن کاسه صبر هوادارانش جزم کرده است. بانوی پیر که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، کافی بود امروز (یکشنبه) در هفته سی‌و‌ششم سری A در خانه‌اش بر سالرنیتانا، قعرنشین جدول و تیم سقوط کرده به سری B غلبه کند، این بازی را به زحمت و با فرار از شکست خانگی در وقت‌های تلف شده، با تساوی یک – یک به پایان رساند تا نقطه تاریک دیگری در کارنامه‌اش در فصل 24-2023 ثبت شود.

سالرنیتانا با گلزنی نیکولو پیروتزی در دقیقه 27 پیش افتاد و بعد از آن بانوی پیر تا پایان 90 دقیقه هرچه زد به در بسته خورد. در نهایت اما هافبک فرانسوی یوونتوسی‌ها، آدرین رابیو قفل دروازه حریف سرسخت را شکست. با این حال ششمین بازی بدون برد متوالی یوونتوس در تمامی رقابت‌ها و هجدهمین بازی بدون برد این تیم در فصل جاری سری A رقم خورد که به اندازه بردهای تیم تحت هدایت ماسیمیلیانو آلگری است. این نتیجه سبب شد که یووه نتواند رده سوم را از بولونیا پس بگیرد و نسبت به هفته گذشته یک پله سقوط کرد.

0 FacebookTwitterPinterestEmail

پیام بگذارید

پیام

گالری

ما را دنبال کنید! ​

تماس

  Copyright © 2023, All Rights Reserved Payaam.net